LUSH - MINIRECENZE


     Už to bude měsíc, co mi přišel první balíček od Lush, tak jsem se rozhodla, že vám napíši, jak jsem s výrobky spokojená. 
     Značku jsem objevila už loni a zamilovala se do šampónu I love juicy, který u mě nemá konkurenci, i do šumivých bomb do koupele, které už znají snad všichni. 
    Firma je mi velmi sympatická svým  přístupem k planetě. Je to značka, která netestuje na zvířatech, snaží se myslet ekologicky, co se týče obalů, všechny produkty jsou vegetariánské, některé veganské, ručně vyráběné. Nejsou jim i cizí pojmy jako fairtrade, přírodní suroviny, ... Už asi chápete, proč všichni, co Lush vyzkouší ho milují.
    Samozřejmě musím zmínit i to, že je to kosmetika, podle mě, dražší. Na druhou stranu jsem žádné investice nelitovala a mám pocit, že výrobky vydrží velmi dlouho. (Například 500 ml šampón, při používání 3x týdně, mi vydržel skoro 10 měsíců a to si ho občas půjčil i Renda :) )
      Teď krátce zhodnotím masku, řasenku a tabletky na zuby z poslední zásilky.

MASKA Rosy Cheeks
  Celkově masky na obličej jsem objevila nedávno a překvapuje mě, jak mi dělají dobře, proto jsem chtěla vyzkoušet i tuto.
    Maska je čerstvá a uchovává se v lednici, což ve výsledku bylo velmi příjemné, protože to krásně chladilo. Poté jsem ji vždy nechala cca 15 minut působit a umyla vodou. Dávala jsem si ji přibližně 3x týdně a dost se mi zredukovaly pupínky a pleť byla vždy pěkně hydratovaná. (Upřímně si se mnou hormony v těhotenství hrají, takže nevím jestli to bylo jen díky masce, ale určitě tomu přispěla.) 
    Malou nevýhodu vidím v tom, že je vhodné ji spotřebovat do měsíce, což se při frekvenci 3x týdně je akorát, ale bylo mi to trošku líto, že ji nebudu mít na delší dobu.

50 ml 299,-
více informací ZDE
TABLETKY NA ZUBY Boom!
     Toto jsem si objednala čistě ze zvědavosti, jak vůbec něco takového může fungovat. 
       Tabletku rozkoušete a poté spojením se slinami začne pěnit a vy si s ní můžete čistit zuby klidně několik desítek minut. První dvě kousnutí jsou vždy trošku zvláštní, ale poté je to i "chuťově" příjemné a svěží. Popravdě já si nijak čištění zubů neužívám a nebaví mě to, ale díky těmhle tabletkám je to aspoň trošku sranda. 

50 g 255,-
více informací ZDE

ŘASENKA Eyes right
     Veganské řasenky jsem zatím zkoušela asi 3 a vždy splnily svůj účel, ale nijak nadšená jsem nebyla a dost se rozpíjely. Proto jsem vyzkoušela i tuto.
      V recenzi si někdo stěžoval na zvláštní aplikátor, tak jsem byla zvědavá, čím si řasenku budu nanášet, ale je to klasický aplikátor, jiné je to jen v tom, že je to krátké. Nejspíš je o řasenku asi veliký zájem, když jsem si ji chtěla objednat, čekala jsem zhruba 2 týdny a pár dní potom byla zase vyprodaná.
       Po měsíci používání jsem spokojená, nerozpíjí se a vydrží mi celý den, i když je teplo. 

5 ml 399,- 
více informací ZDEVíce na https://cz.lush.com/ nebo v kamenném obchodě v Praze v Palladiu.


*Výrobky jsem si sama vybrala a dostala zdarma v rámci spolupráce, která není finančně ohodnocená. Nemá to žádný vliv na můj názor :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com