MRAZEM SUŠENÉ OVOCE


Před pár týdny jsem dostala balíček s produkty z elixi.cz . Recenzi na další produkty chystám, ale mrazem sušené ovoce mě natolik uchvátilo, že jsem se rozhodla mu věnovat samostatný článek.

Dříve jsem ochutnala, asi jen mrazem sušené maliny a jahody a to součástí nějakého musli ze supermarketu. Článek nebude nijak dlouhý, ale chci se s Vámi podělit o mé dojmy a pár tipů, jak ho můžete využít. 

V zimě je to s kvalitou ovoce a zeleniny horší, ráda si koupím mandarinky či jablka, ale sehnat maliny nebo jahody, které mají chuť je skoro nemožné, v této době je, podle mě, skvělý sušený ovoce :)

Níže vidíte fotky, jak ovoce vypadá a jak ho můžete využít - určitě to jde sníst jen samotné a s ananasem to taky tak dopadlo. Můžete si tím ozdobit jogurt, kaši, smoothie bowl, dala jsem si to na dno pudinku a dokonce jde i lehce udělat jemný barevný prášek a ozdobit jím, přírodním způsobem, dorty či cukroví. Všude posloužilo skvěle a byla to příjemná změna. 

Kdybych měla hodnotit konkrétně, které ovoce mi jak chutnalo, je to hodně indviduální. Co jsem dávala ochutnat i přítelovi, tak by jeho žebříček vypadal úplně jinak. Za mě rozhodne vyhrál Ananas - slaďoučký a křupavý, ten bych mohla jíst neustále a na kila. Jahody a Banán byly taky velmi dobré a celkem sladké, na kaši nebo do nějaké musli směsi skvělé. Naopak Maliny a Ostružiny jsou více kyselé, ale pokud se to vhodně nakombinuje nebo použije jako ozdoba na nějaké cukrovinky, tak to skvěle poslouží a zrovna maliny mají úplně nejkrásnější barvu.

celý recept na dort ZDE


1 komentář:

  1. Jako ozdoba to vypadá moc krásně :) S tou kvalitou ovoce a zeleniny v zimě máš pravdu. Skoro se to nedá jíst..

    WantBeFitM

    OdpovědětVymazat

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com