JAK JINAK OZDOBIT CUKROVÍ


Krásný den, 
do Vánoc zbývá už jen pár dní a pokud nemáte ještě ozdobené všechno cukroví přináším pár tipů. Suroviny na zdobení jsem dostala od značky Diana - svět oříšků. No a musím se přiznat, že jsem na sebe pyšná, tak se vám pochlubím pár fotkami :) Ono jste si možná všimli, že nemám úplně cit pro zdobení a estetiku, ale tohle dopadlo fakt dobře! :) Obměna oříškových košíčkůTěsto je stejné, krém je uvnitř (popřípadě můžete použít nějakou oříškovou pomazánku) Na vrchu už jen čokoláda a pekanový ořech.
I linecké se dá udělat jinak než klasicky "s dírou" :D  Použila jsem rozdrobené lyofilizované maliny a kakaové boby. Maliny s tou sladkou chutí fungují úžasně a díky kakaovým bobům je to ještě čokoládovější.


Recept na perníčky jsem vám ještě nenapsala a trošku jsem měla strach, protože byly tvrdší, ale po týdnu změkly a teď jsou vážně dobrý. Takže to brzy napravím a vy si je můžete udělat třeba na Velikonoce :) Na perníčky jsem použila dvě polevy. Čokoládovou a citronovou, která je vlastně jen moučkový cukr a citronová šťáva. Na tom zase různé oříšky, maliny, kakaové boby a je to vážně roztomilé. 

Jo a ještě mi přišel ananas, ten jsem měla v plánu jen ozdobit čokoládou jako takový rychlý tip na nepečené cukroví. JENŽE, ochutnala jsem a snědla ho samotný :D Za mě nejlepší sušený ovoce na světě ! Všechno ovoce i ořechy jsou v super kvalitě a byla jsem se vším spokojená.


1 komentář:

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com